Produkty foto

Piękne zdjęcia wymagają właściwej oprawy by mogły stać się w pełni wyjątkową pamiątką i cieszyć oczy przez wiele lat. Wychodząc temu naprzeciw, każda wykonana przeze mnie sesja zdjęciowa finalnie przekazywana jest w postaci jednego z niżej wymienionych produktów. Fotoksiążka, fotoalbum, sesja zdjęciowa dzięki temu będzie prezentować się przepięknie. Jako dodatek w komplecie znajduje się też nośnik USB z fotografiami w postaci elektronicznej.

Fotoksiążka fotoalbum sesja zdjęciowa

Foliobox na ślubną sesję zdjęciową

Wyjątkowo eleganckie, ręcznie wykonywane opakowanie, w którym znajdziecie dziesięć poddanych retuszowi fotografii. Dzięki stylowym ramkom passe-partout zdjęcia wyglądają nadzwyczaj pięknie. W zestawie znajduje się nośnik USB. Produkt idealny dla każdego rodzaju sesji indywidualnych, może być też wykorzystany do sesji ślubnych.

Drewniane pudełko z odbitkami

Jeśli nie lubicie dużych albumów i fotoksiążek, proponuję piękne w swojej prostocie drewniane, ręcznie robione pudełko na odbitki. Personalizowane wieczko oraz nośnik USB, również w drewnianej oprawie. Możliwe jest też wykończenie z tkanin i ekoskóry. Bardzo dobrze prezentuje się na półce, idealne jako prezent. Stworzone dla praktycznie każdego rodzaju zdjęć.

Fotoksiążka

W tej postacfi możemy zaprezentować każdy rodzaj zdjęć: portretowe, ślubne, modowe, buduarowe, dziecięce. Nowoczesna, uniwersalna, elegancka. Posiada miękkie, dwustronnie drukowane karty, na których możemy zmioeścić nawet bardzo obszaerne fotoreportaże.

Album fotograficzny

Jedna z najbardziej popularnych form przedstawiania zdjęć. Album fotograficzny zawiera rozkładówki z naświetlanymi lub drukowanymi fotografiami, podklejane do sztywnej przekładki. Strony otwierają się na płasko, dzięki czemu nawet ujęcia panoramiczne będą wyglądać imponująco.

Album tradycyjny z odbitkami

Absolutny ponadczasowy klasyk. Doskonały zarówno jako pamiątka sesji ślubnej, jak i prezent dla najbliższych. Tradycyjny album z odbitkami, w którym zdjęcia wklejane są ręcznie. Strony przekładane są wzorzystym, białym pergaminem. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko, a wysoka jakość wykonania gwarantuje, że Wasze ślubne wspomnienia będą z Wami na zawsze.

Uwaga! Zdjęcia mają charakter poglądowy, produkt finalny może różnić się od przedstawionego na fotografiach. Nie dotyczy to walorów prezentacji zdjęć.

Jeśli zamówienie uzupełnicie polubieniem naszej strony w serwisie Facebook, otrzymacie prezent w postaci wydruku wybranej fotografii na płótnie.