Reportaż ślubny Warszawa – oferta

Zachęcam do zapoznania się z ofertą fotografii ślubnej. Cennik sesji zdjęciowych obejmuje pakiety cieszące się największym zainteresowaniem. Możliwa jest również indywidualna wycena usługi, która zostanie dostosowana do potrzeb przyszłej młodej pary. W razie dodatkowych pytań jestem do Państwa dyspozycji i zachęcam do kontaktu.

Reportaż ślubny Warszawa

I. Pakiet podstawowy – reportaż ślubny Warszawa + plener ślubny

Jest to pełna oferta, która obejmuje reportaż ślubny w mieście Warszawa lub okolicach wraz z weselem do godziny 1:00 w nocy. W pakiecie jest też ślubna sesja plenerowa, którą realizujemy w innym, ustalonym wcześniej terminie i miejscu.

W wersji elektronicznej, na nośniku USB lub płycie DVD nowożeńcy otrzymują 450 fotografii po obróbce. Pakiet obejmuje album tradycyjny z odbitkami (80 sztuk).

Cena: 2000 pln

Fotografia ślubna Warszawa

II. Pakiet rozszerzony – sesja narzeczeńska + reportaż ślubny + plener ślubny

Sesja narzeczeńska jest świetną okazją by przyszli nowożeńcy poznali się ze swoim fotografem, oswoili z nim i jego sposobem pracy, a przede wszystkim dostrzegli, że obiektyw nie gryzie. Fotograf zresztą też nie. Taka sesja w plenerze jest też doskonałym momentem, by stworzyć ciekawe i pełne emocji uzupełnienie dla ślubnej pamiątki. W absolutnie swobodnej atmosferze, bez napięcia i obaw o suknię ślubną czy fryzurę stworzymy piękne zdjęcia i być może też zaprzyjaźnimy się. Standardowo w pakiecie jest reportaż ślubny, Warszawa, oraz pozostałe elementy w pakietu podstawowego.

W tym pakiecie młoda para otrzymuje zestaw jak w wersji podstawowej. Powiększa się natomiast ilość zdjęć w wersji elektronicznej, na nośniku znajdzie się 500 obrobionych fotografii. W przypadku tradycyjnego albumu z odbitkami, ilość odbitek wyniesie 100 sztuk.

Bardzo ważne, ponieważ plener planujemy na oddzielny termin, sesja poślubna powinna się odbyć nie więcej niż kilka dni po ślubie. Im bardziej młoda para jest podekscytowana wejściem na nową drogę życia, tym lepiej.

Cena 2500 pln

Sesja ślubna Warszawa

Tak! Jeśli jesteście już po ślubie, ale wcześniej nie pomyśleliście o uzupełnieniu swojej ślubnej pamiątki sesja poślubna jest dla Was i może być zamówiona jako oddzielna usługa.

Plener ślubny w Warszawie zrealizujemy w terminie, który będzie Wam najbardziej odpowiadał, jednak z zastrzeżeniem, że będzie dla tego celu odpowiedni. Zdecydowanie odradzam okresy wzmożonych opadów oraz mrozów. Tutaj przede wszystkim ważny jest Wasz komfort. Nie możecie marznąć ani moknąć. Miasto, pola, las, kraj i zagranica. Wspólnie ustalimy czas i miejsce. Najważniejsze, żeby emocje nie zdążyły opaść. Jestem do Waszej dyspozycji.

Czas trwania sesji – 4 godziny

Cena – 600 pln

Sesja narzeczeńska Warszawa

Zdjęcia, które wykonujemy podczas wspólnych wakacji, wycieczek czy przy innych okazjach zawsze będą piękną pamiątką, nawet jeśli robione w pośpiechu telefonem. Warto jednak rozważyć sesję, podczas której Wy będziecie skupieni tylko na sobie. Fotograf będzie skupiony na Was. Zdjęcia będą powstawać bez pośpiechu, ciśnienia, przyjemnie jak podczas spaceru po łące, chociaż może to być dowolne miejsce jakie sobie wybierzecie. Ważne jest to, abyście byli szczęśliwi, a ja będę te emocje dla Was zatrzymywał w kadrze.

Czas trwania sesji – 2 godziny

Cena – 450 pln